Rok szkolny

2012 - 2013

Wpisy
Filtry
img_8025.jpg
Galeria

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 – Zielona Noc

Przedszkolaki z „Kubusiowej Krainy” dość nietypowo zakończyły rok szkolny 2012/2013. A mianowicie postanowiły zostać w przedszkolu aż do białego rana!

Zielona Noc odbyła się z 30 na 31 sierpnia 2013r., podczas której dzieci same piekły pizzę, którą zaraz potem spałaszowały, aby mieć siły do wspólnej zabawy i tańców. Po wyczerpujących pląsach dzieci, z latarkami przy boku, wybrały się na nocne podchody w poszukiwaniu ukrytego skarbu! Po godzinnej wędrówce za wskazówkami skarb został odnaleziony, nareszcie! Mali poszukiwacze zadowoleni wrócili do przedszkola. Nadszedł czas, aby iść spać… ale jeszcze nie tak szybko! Dzieci rozpakowały, skarb-pyszne wafelki, które mogły zjeść podczas oglądania zdjęć z wakacji. Śmiechom i chichom przy tym nie było końca!  Na zakończenie Zielonej Nocy zostało przygotowane kino domowe, na którym dzieci, już przebrane w piżamki,  mogły obejrzeć bajkę na dobranoc. Wszyscy świetnie się bawili i nikt nie opuścił Zielonej Nocy- wszyscy wytrwali aż do białego rana! Gratulujemy! 🙂

Ku uciesze dzieci i rodziców, już szykujemy kolejną Zieloną Noc… 😉

Zobacz galerię
Aktualność

Przedszkole w lipcu i w sierpniu

Przedszkole będzie czynne w lipcu i w sierpniu od 6.30 -16.00 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb rodziców).

Aktualność

Piknik Rodzinny

1 czerwca 2013r. (sobota) zapraszamy rodziców i rodzeństwo dzieci z „Kubusiowej Krainy” na piknik rodzinny, aby wspólnie świętować Dzień Matki i Ojca oraz Dzień Dziecka.

W razie niepogody termin pikniku może ulec zmianie.

Aktualność

Wycieczka do ZOO i Dinoparku

Pod koniec czerwca odbędzie się wycieczka do ZOO i Dinoparku w Ostravie. W związku, iż jest to wycieczka poza granice naszego kraju wymagany jest dowód osobisty lub paszport dla dziecka. Jeżeli dziecko nie posiada jednego z w/w dokumentów prosimy o jego wyrobienie.

Aktualność

Zajęcia dydaktyczne

Informujemy, iż od września 2013 zajęcia dydaktyczne będą odbywać się w małych grupach (max. 15 dzieci) zróżnicowanych wiekowo, co pozwoli na lepszą i bardziej efektywną edukację Państwa pociech

Grupy:

  • 2.5 , 3 – latków – „Grupa Prosiaczka”
  • 4 – latków – „Grupa Tygryska”
  • 5,6 – latków – „Grupa Pana Sowy”