Galeria

Uroczystość z okazji Dnia Rodziny – 2017

Dodano:

Mama. To jedno słowo ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze, niczym nie zmącone wspomnienia z dzieciństwa, nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie. Mama jest bardzo ważna, ale na drogach świata, razem z nią towarzyszy dzieciom – przyjaciel tata. Dzisiaj spotykamy się na wspaniałej uroczystości. Witamy Was Kochani Rodzice. Mamy nadzieję, że przez te kilka chwil zapomnicie o kłopotach dnia codziennego, wzruszycie się, a może i rozweselicie…”

…takimi słowami Pani Dyrektor 20 czerwca  rozpoczęła Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice za sprawą występów dzieci mogły wybrać się w podróż po najbardziej znanych i lubianych bajkach i baśniach. Najmłodsi aktorzy Kubusiowej Krainy przygotowali przedstawienie o Małej Stokrotce. Dzieci 4-letnie wystawiły „Królewnę Śmieszkę”. A jakie bajki przygotowały starsze przedszkolaki? 5-latki zrobiły niemałe zamieszanie na scenie, bowiem złe wróżki pomieszały wszystkie bajki! Był czerwony kapturek, Jaś i Małgosia, 7 krasnoludków… galimatias wielki! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i bohaterzy wrócili do swoich bajek 🙂 Natomiast najstarsze dzieci wystawiły „Kopciuszka”.

Wszystkie dzieci w czasie występów artystycznych śpiewały, grały na instrumentach i tańczyły z rekwizytami: ze wstążkami, pomponami czy kapeluszami – zapraszamy do obejrzenia nagrań tańców i piosenek 🙂

Taniec z pomponami w wykonaniu 3-latków:

Taniec królewny Śmieszki w wykonaniu 4-latków:

Taniec z pomponami w wykonaniu 4-latków:

„Prezenty dla mamy” – piosenka z instrumentami w wykonaniu 4-latków:

„Shake Shake Shake Senora” – taniec z instrumentami w wykonaniu 5-latków:

Taniec z kapeluszami w wykonaniu 5-latków:

Taniec 5-latków do piosenki „Speedy Gonzales:

Taniec belgijski w wykonaniu 6-latków:

„Hallelujah” – taniec ze wstążkami w wykonaniu 6-latków:

Rock’n’roll w wykonaniu 6-latków:

To było niezwykłe wydarzenie i pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za udział w Uroczystości, Paniom wychowawczyniom za tak cudowne przygotowanie dzieci do występów, jak i za całą oprawę wydarzenia, i oczywiście dziękujemy dzieciom za ogromny trud włożony w występ.